تبلیغ کنندگان

کمپین های تبلیغاتی ویدیویی

ما آگهی‌های شما را در وب‌سایت‌های مرتبط با محصول و خدمات تان نمایش می‌دهیم. تبلیغات ویدیویی روشی موثر برای بالا بردن ترافیک شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی‌ها، این روش منجر به برندسازی و جذب سریعتر و ساده تر مشتری می‌شود.

کمپین خود را بسازید

هدف گیری پیشرفته

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. تکنولوژی ویدیوبوم امکان اعمال انواع هدفمندی‌ها شامل موضوعی، جغرافیایی، سیستم عامل و شبکه ای از بهترین نمایش دهندگان را فراهم کرده است.

برندسازی و معرفی ساده تر و سریعتر خدمات

کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند. زیرا در این روش تبلیغاتی تمام تمرکز و توجه مخاطب روی تبلیغ شما قرار می‌گیرد.

جامعه ای بزرگ پیش روی شماست

+30

نمایش دهنده کاربر منحصر به فرد

+14M

کاربر هفتگی فعال

+2M

بازدید روزانه

ویژگی های سرویس تبلیغات ویدیو

انتخاب موضوعی

سیستم هوشمند ویدیوبوم موضوع هر صفحه نمایش‌دهنده را تشخیص داده و شانس نمایش تبلیغ را در صفحات مرتبط افزایش می‌دهد.

انتخاب نمایش دهندگان

در پنل ویدیوبوم امکان انتخاب ناشرانی که بهترین نتیجه را به شما می‌دهند فراهم شده‌است. هزینه تبلیغ در تمامی این وبسایت‌ها یکسان است.

انتخاب دستگاه و سیستم عامل

شما می‌توانید نمایش تبلیغات خود را محدود به دسکتاپ یا موبایل کنید. در موبایل هم امکان انتخاب سیستم عامل iOS یا اندروید وجود دارد.

انتخاب محدوده جغرافیایی

ویدیوبوم با بررسی IP کاربران، امکان انتخاب محدوده‌ جغرافیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید

انتخاب زمان نمایش

شما می‌توانید بازه زمانی نمایش تبلیغاتتان را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نمایش را به ساعات خاصی از شبانه‌روز محدود کنید.

آزمون A/B

شما می‌توانید دو تبلیغ را از نظر بازخورد مخاطبان با هم مقایسه کنید. ویدیوبوم با انتخاب تبلیغ جذاب‌تر، تبلیغات شما را بهینه می‌کند.

همین امروز تبلیغات ویدیویی خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساختن کمپین تبلیغاتی

برندهایی که با ویدیوبوم کار میکنند

به ویدیوبوم بپیوندید

برای رشد کسب و کار و درآمد بیشتر در ویدیوبوم عضو شوید و از امکانات آن استفاده کنید

ثبت نام کنید